Przeprowadziłem się i zacząłem pracę z programem magazynowym

Przeprowadziłem się do Krakowa bo poznałem miłą dziewczynę. Poznaliśmy się na portalu. Zdecydowaliśmy się spotkać. Nasze randki były fajne. Od razu się w Paulinie zakochałem. Jak tylko ją ujrzałem wiedziałem że takiej dziewczyny nie spotyka się na co dzień.

Program magazynowy jest sprawdzony

program magazynowyByła miła i uprzejma. Mogłem z nią rozmawiać o wszystkim. Pracowałam na stanowisku magazynier w sklepie z żywnością. Przyjmowałem dostawy i rozpakowywałem je. Następnie jak towarów brakowało na sklepie dostawałem informacje i rozwoziłem go w wyznaczone miejsca. Lubię moją pracę i osoby, z którymi byłem zżyty. Paulina w Krakowie miała swoją firmę i niestety nie mogła się przenieść. Ja jako magazynier wiedziałem, ze mam szansę na szybkie znalezienie pracy w nowym mieście. Firma z lekami szukała magazyniera. Miałem odpowiadać za wysyłkę leków do klientów, przede wszystkim różnych sieci aptek. Do moich obowiązku miało należeć pakowanie leków zgodnie z wytycznymi i listą, którą dostawałem do każdego zlecenia. Poznałem miłych ludzi, którzy chętnie mnie wprowadzili w nowe dla mnie obowiązki. Zarządzanie magazynem odbywało się na bardzo wysokim poziomie. Firma korzystała z nowoczesnych systemów, których musiałem się nauczyć. Do pracy zgłosiłem się w poniedziałek i od razu zaczynałam szkolenie. System wms był przeznaczony do wszystkich procesów, które zachodzą w danym magazynie. Jest dostosowany do każdego etapu i na każdym etapie bardzo ułatwia pracę wszystkim pracownikom. Profesjonalnie wykonany program magazynowy, na którym będę pracował jest podobno zza granicy. Pan, która prowadziła szkolenie miała sporą wiedzę na temat wms program.

Mówiła, ze on jest bardzo lawy i tylko początki są trudne. Muszę przyznać że w ciekawy sposób przekazywała wiedzę o tym programie. Mieliśmy wiele zadań praktycznych.