Dostałem na urodziny dobrą wiertarkę udarową

 

Ja to byłem od zawsze majsterkowiczem i potrafiłem wszystko naprawić. Żona mnie za to doceniała i cieszyła się, że oszczędzaliśmy na zatrudnianiu fachowców. W swojej piwnicy posiadałem masę sprzętu, który sukcesywnie sobie kupowałem. Miałem prawie wszystko.

Otrzymanie wiertarki udarowej w prezencie

wiertarka udarowa hitachiPewnego razu podczas drobnych prac potrzebna była mi wiertarka udarowa, której jeszcze nie posiadałem i musiałem prosić sąsiada o pomoc. Był on na tyle uprzejmy, że użyczył mi swojej wiertarki. Kiedy żona wróciła z pracy to jej o wszystkim opowiedziałem. Zapytała jaką wiertarkę chciałbym mieć. Mi to się  marzyła taka wiertarka udarowa hitachi, którą miał mój kolega z pracy. Była to naprawdę świetna i niezawodna wiertarka. Żona więcej nie wykazywała zainteresowania tematem a ja wróciłem do swoich spraw. Po miesiącu żona oznajmiła mi, że z uwagi na moje urodziny zorganizowała dla mnie przyjęcie i zaprosiła kilka osób. Raczej nie należałem do osób lubiących towarzystwo, ale w końcu to były moje urodziny. Od wszystkich dostałem jeden wspólny prezent i nie miałem pojęcia co to było. Kiedy rozpakowałem prezent to moim oczom ukazała się wiertarka udarowa, którą od dawna chciałem sobie kupić. Od razu wiedziałem, że to był pomysł mojej żony, bo tylko z nią na ten temat rozmawiałem. To był dla mnie najlepszy prezent jaki dostałem i nie mogłem nacieszyć się wiertarką. Od razu zacząłem ją sprawdzać a gości moje zachowanie w ogóle nie dziwiło. Wszyscy mnie doskonale znali.

Wiertarka często była przeze mnie używana, gdyż mogłem zabrać się za rzeczy, z którymi zwlekałem z uwagi na brak urządzenia. Dokonałem licznych napraw w domu oraz na działce rekreacyjnej. Żona była zachwycona wszystkim i przyznała, że wiertarka była trafionym prezentem.