Lekki wózek Bebetto Holland

 

Poszukując idealnego wózka dziecięcego, bardzo często kryterium, które jest dla nas bardzo ważne, staje się waga wózka. Jest to szczególnie istotne, kiedy mieszkamy na piętrze w bloku pozbawionym windy lub w momencie, gdy często podróżujemy komunikacją miejską. Na szczęście firma Bebetto proponuje nam wózek idealny pod tym względem.

Praktyczność wózka Holland

wózek bebetto hollandKiedy poszukujemy wózka, który będzie charakteryzował się jednocześnie lekką i wytrzymałą konstrukcją, naszą uwagę powinien zwrócić wózek Holland proponowany właśnie przez firmę Bebetto. Wózek Bebetto Holland oprócz niezwykłej lekkości wyróżnia się na tle innych modeli również kilkoma dodatkowymi funkcjonalnościami. Po pierwsze, posiada on dość szeroką gondolę, dzięki czemu nasze dziecko ma zagwarantowany duży komfort podróżowania podczas wszystkich wycieczek, jakie zdecydujemy się odbyć. Jednocześnie gondola ta zaprojektowana została w taki sposób, by cechowała się dość opływowym i zwracającym na siebie uwagę kształtem. Dzięki temu wózek Holland uchodzi za jeden z modniejszych modeli, które dostępne są na rynku. Stylowość tego wózka wzmacniana jest również dzięki zastosowaniu modnych materiałów, z których wykonana jest tapicerka wózka i dołączona do niego torba. Elementy te cechują się ciekawą stylistyką, ale również wytrzymałością, która pozwala nam prać je, bez obaw, że zmienią one swój pierwotny kolor lub ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu.

Kiedy poszukujemy wózka Holland wyprodukowanego przez firmę Bebetto, bez najmniejszego problemu znajdziemy go na stronie internetowej producenta. Powinien być on również dostępny w zdecydowanej większości sklepów stacjonarnych, które specjalizują się w sprzedaży asortymentu dziecięcego. Warto więc zapytać o ten model sprzedawcę.