Co to jest makijaż permanentny?

 

Dzięki makijażowi permanentnemu możemy zamaskować niedoskonałości swojej urody oraz podkreślić swoje walory a co najważniejsze makijaż nie rozmazuje się w najmniej oczekiwanych momentach. Poza tym dzięki niemu możemy doskonale zatuszować defekty skóry.

Makijaż permanentny – dla kogo i jak powstaje?

Każda kobieta makijaż permanentny Szczecinchce być i czuć się piękna, dlatego korzysta z różnego rodzaju zabiegów, które mają na celu poprawienie, zatuszowanie czy zamaskowanie niedoskonałości twarzy lub podkreślenie tego co najpiękniejsze. Makijaż permanentny Szczecin pozwala na nieinwazyjne wyregulowanie kształtu oraz nadanie wyrazistości poszczególnym elementom takim jak usta. Poza tym dzięki niemu możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu, jaki potrzebny był na wykonanie makijażu od podstaw przy pomocy zwykłych cieni, tuszy, fluidu czy szminki. Zaletą makijażu permanentnego jest również to, że nie zmywa się on w najmniej oczekiwanym momencie, co oznacza, że nie musimy biegać do łazienki, aby co chwile poprawiać swój make up. Wykonany w specjalistycznym gabinecie urody przez doświadczonych specjalistów stanie się powodem do dumy oraz radości. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej wizycie, jednak zaleca się wizytę uzupełniającą, którą średnio powtarza po czterech tygodniach po zabiegu. Wynika to z faktu, że podczas pierwszej iniekcji pigmentu został on umiejscowiony na różnej głębokości. Dzięki drugiej wizycie będziemy mogły cieszyć się perfekcyjnym makijażem nawet przez kilka lat.

Należy jednak przestrzegać zaleceń jakie dostaniemy przed wykonaniem zabiegu. Są one różne w zależności od tego, na jakiej części twarzy ma zostać wykonany makijaż. Jednak są również zastrzeżenia, które dotyczą wszystkich, miedzy innymi nie należy spożywać alkoholu ani opalać się 24h przed zabiegiem.