Ulubione lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe stosuję już od kilku lat, zanim stały się tak popularne wśród kobiet i rozpowszechnione w Internecie jak teraz. Dlatego też mogę w pewnym sensie powiedzieć o sobie, że jestem w tej kwestii profesjonalistką. Przetestowałam już kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt firm lakierów hybrydowych w swoim życiu.

Idealne lakiery hybrydowe?

evershine lakiery hybrydoweMimo tego, że mam już kilka sprawdzonych producentów lakierów hybrydowych, których produkty z przyjemnością używam, to i tak ciągle poszukuję czegoś nowego. Branża kosmetyczna rozwija się tak szybko, a ja nie chciałabym niczego przegapić. Moim nowym odkryciem są Evershine lakiery hybrydowe. Trafiłam na nie właściwie przypadkiem – zobaczyłam bardzo ładnie wykonaną stylizację paznokci na Instagramie, do której użyto chyba najładniejszego chabrowego koloru lakieru jaki kiedykolwiek widziałam. Kiedy tylko dowiedziałam się, która firma odpowiedzialna jest za to cudeńko od razu zabrałam się do zakupów w firmowym sklepie. Jak się okazało Evershine w swojej ofercie ma bardzo dużo równie pięknych kolorów lakierów, nie tylko hybrydowych, ale i tradycyjnych. Na początek zamówiłam 5 różnych lakierów ale jakość tych lakierów i ich niska cena tak mi się spodobały, że teraz jestem już posiadaczką sporej kolekcji zarówno tych lakierów, jak i akcesoriów pomocnych w stylizacji paznokci.

Właśnie dlatego tak lubię przeglądać Internet w poszukiwaniu nowości – zawsze znajdzie się coś fajnego i lepszego od tego co już znam i mam. I to nie tylko jeżeli chodzi o makijaż czy lakiery do paznokci. Tak jest ze wszystkim. Hybrydowe lakiery, które znalazłam ostatnio są jednak chyba jednym z moich ulubionych odkryć. Zdecydowanie wyparły lakiery innych firm z mojej kolekcji, które używam teraz już bardzo rzadko.