Męża urodziny w restauracji

Mój mąż jakiś czas temu skończył czterdzieści lat. Chciałam żeby ten dzień był wyjątkowy. Postanowiłam jakoś go uczcić. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że może dobrym pomysłem byłoby zrobienie mu przyjęcia niespodzianki.

Najlepsza restauracja w mieście na różnego typu imprezy

restauracja żninStwierdziłam, że jest to bardzo dobry pomysł. Tylko nie wiedziałam gdzie je zorganizować. Bo my mamy jednak małe mieszkanie i niewiele osób się w nim zmieści. Stwierdziłam, że taka okazja do świętowania nie trafia się często i dlatego też wynajmę restaurację na ten cel. Koleżanka powiedziała mi, że najlepsza jest restauracja żnin bo jest tam świetne jedzenie a do tego nie jest tam drogo. Do tego sala jest duża i łatwo będzie zachować tam prywatność nawet jeśli będą tam akurat w ten dzień inne uroczystości. Stwierdziłam, że pojadę tam po pracy w sumie jest to dosyć blisko. Na miejscu od razu po wejściu spodobał mi bardzo wystrój tego miejsca. Był elegancki ale jednocześnie nowoczesny.Takie miejsca lubię. Sprawdziłam jak wygląda menu i porozmawiałam z panią. Okazało się, że oni na takie uroczystości mają swoje specjalne propozycje jeśli chodzi o dania. Wiedzą najlepiej co się sprawdza a takiej sytuacji. Pani doradziła mi jeszcze jak urządzić takie przyjęcie niespodziankę. Bo jak się okazuje nie będzie to pierwsza tego typu impreza w tym lokalu. Byłam wszystkim zachwycona i od razu zarezerwowałam termin. Powiadomiłam wszystkich gości, którzy mieli być tam wcześniej.

Ja powiedziałam mężowi, że zabieram go na kolację z okazji jego urodzin. Był zaskoczony gdy nagle pojawili się goście. A ja byłam pozytywnie zaskoczona tym jak pięknie zostały udekorowane stoły. Wszystko smakowało gościom. Uważam, że nie mogłam znaleźć lepszego lokalu na to przyjęcie. Mąż był zachwycony.