Sklep z nietypowymi koszulkami

 

Od kiedy urodziłam dziecko i jestem cały czas w domu na urlopie macierzyńskim, mimo wielu domowych obowiązków, związanych z dzieckiem i całym mieszkaniem, trochę się nudzę. Zawsze byłam bardzo aktywną osobą, lubiłam wykonywać różne zadania, które przynoszą ciekawe efekty. Dlatego też postanowiłam otworzyć niedawno działalność gospodarczą, opartą na własnej twórczości.

Oryginalne grafiki na koszulkach

męskie koszulki z własnym nadrukiemUważam, że bycie młodą mamą wcale nie oznacza rezygnacji z realizowania sie w życiu na różnych płaszczyznach, a wręcz przeciwnie. Siedząc w domu na urlopie macierzyńskim, wbrew pozorom, mamy sporo wolnego czasu, który można realnie wykorzystać. Tak się stało, że dopisało mi nieco szczęścia, a raczej świat podsunął mi okazję. Moja siostra chciała pozbyć się specjalnej drukarki, przeznaczonej głównie do odzieży. Wpadłam więc na pomysł, że mogłabym sprzedawać prze Internet damski i męskie koszulki z własnym nadrukiem, a że jestem z wykształcenia grafikiem, nadruki te byłyby w stu procentach przygotowane przeze mnie. Bez dłuższego namysłu otworzyłam więc działalność ze sklepem internetowym. Na początku sprzedałam kilka koszulek znajomym, oni polecili je dalej, potem jeszcze dalej i na przestrzeni kilku miesięcy stworzyłam sobie całkiem sporą bazę klientów, którzy regularnie do mnie wracają. Wysyłane przeze mnie koszulki są wykonane z wysokiej jakości materiału, natomiast grafiki tworzę głównie na indywidualne zamówienia. Na stronie internetowej zrobiłam też bazę przykładowych nadruków, żeby osoby nie mające pomysłu, mogły sobie skorzystać z gotowych propozycji.

Urlop macierzyński stał się dla mnie okazją dla stworzenia czegoś nowego w życiu. Otworzyłam więc działalność gospodarczą, polegającą na tym, że sprzedaje przez Internet koszulki z nadrukowanymi grafikami mojego autorstwa. Projekt okazał się naprawdę udany.