Jaki rower Kross jest najlepszy?

Wybór właściwego roweru dla siebie nie należy do łatwych. Patrzymy, porównujemy, kalkulujemy i niejednokrotnie nic z tego nie wynika, bo nie dysponujemy fachowa wiedzą, ani rzetelnym doradztwem. Dlatego wychodzimy naprzeciw i pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Budżetowy MTB od Krossa

kross hexagon 7.0Rowery górskie to najbardziej popularne jednoślady. Firma Kross, jak żadna inna, polska firma dba o ten segment ze szczególną pieczołowitością. „Górale” Krossa są jednymi z najlepiej sprzedających się jednośladów w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, wszak to najwyższa jakość, w najniższej, możliwej cenie. Nie inaczej jest w przypadku Kross Hexagon 7.0. To klasyczny rower MTB i rozsądna propozycja dla wszystkich średniozaawansowanych cyklistów. Jego koszt to około dwa i pół tysiąca złotych. Zatem naprawdę niewiele, jak na tą klasę produktu. W Hexagonie 7.0 mamy do czynienia z napędem, gwarantującym możliwość zmiany aż dwudziestu siedmiu przełożeń. Podstawę konstrukcji stanowi bardzo lekka, aluminiowa rama oraz amortyzowany widelec. Hexagon 7.0 to również ultra mocne, tarczowe hamulce, zapewniające bezpieczne hamowanie w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Dzięki wygodnemu siodełku, nawet długie, górskie wyprawy staną się komfortowe i nie będziemy odczuwali trudów jazdy w ciężkim, górskim terenie. Ten model Krossa jest dedykowany zapalonym amatorom górskiej jazdy, którzy nie chcą przepłacać za sprzęt pochodzący od zagranicznej konkurencji. A w porównaniu z nią, cena Hexagona, jest naprawdę okazyjna.

Możemy mieć przekonanie, graniczące z pewnością, że wybór tego roweru nas nie rozczaruje. To jeden z najlepszych i najciekawiej zaprojektowanych jednośladów, w tym przedziale cenowym. Za korzystna cenę, otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt.