Sylwester po góralsku

Dobra zabawa sylwestrowa to zabawa, którą wszyscy wspominają z uśmiechem. Niestety moim zdaniem z roku na rok jest o taką coraz trudniej. Przede wszystkim imprezy u znajomych z czasem zaczynają być zbyt zwyczajne, a klasyczne bale sylwestrowe albo są bardzo drogie, albo po prostu ludzie mają na nich zbyt dużo rezerwy, aby można było uznać je za udane. Dlatego postanowiłam poszukać alternatywnego rozwiązania.

Sylwester u podnóża polskich gór

Sylwester w górachMoim zdaniem najlepszym rozwiązaniem, dla osób lubiących dobrą zabawę, czyli takich jak ja, zdecydowanie jest Sylwester w górach. Ja już drugi raz zdecydowałam się na tego typu spędzenie zabawy sylwestrowej i nie żałuję. Powiem więcej, pewnie za rok znów zrobię to samo. Przede wszystkim zabawa sylwestrowa odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Górale to osoby bardzo otwarte, które wprost zarażają swoim entuzjastycznym podejściem do życia, w związku z czym impreza w takich klimatach to doskonała zabawa. Na bal może zdecydować się para, bądź osoba samotna, w każdym przypadku zagwarantowana jest doskonała zabawa. Cena takiej zabawy sylwestrowej nie jest zbyt wygórowana, za to każdy może liczyć na wspaniałe potrawy, zarówno wywodzące się z kuchni góralskiej, jak i tradycyjnej ogólnopolskiej oraz na napoje, których nigdy nie brakuje. Muzykę zapewnia kapela góralska, która gra tak skoczne melodie, że w żaden sposób nie można usiedzieć na miejscu, ponieważ chce się tańczyć.

Już po raz drugi uczestniczyłam w góralskiej zabawie sylwestrowej i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolona. Przede wszystkim zabawa ta faktycznie, zawsze kończy się sukcesem i wszyscy wspominają ją przez długi okres czasu. Górale to osoby bardzo entuzjastycznie podchodzące do życia, w związku z czym zabawa w ich stylu, to czysta przyjemność.