Różne typy kabiny prysznicowej w łazience

Każdy z nas w swojej łazience ma  wannę lub prysznic. Są też tacy, którzy mają jedno i drugie. Ja osobiście mam tylko prysznic w łazience. jest to podyktowane brakiem miejsca na wannę. Mam niewielki metraż łazienki, więc chcąc zaoszczędzić trochę miejsca, to zrezygnowałam z postawienia wanny.

Szklana kabina prysznicowa

kabina prysznicowa ze szkłaChcąc kupić sobie kabinę prysznicową warto rozejrzeć się na rynku. Obecnie mamy dość spory wybór w tej kwestii. Dlatego warto poznać wszystkie typy pryszniców. Nie kupujmy pierwszego lepszego, bo potem jak zobaczymy lepszy i to po niższej cenie na przykład z powodu rabatu to możemy poczuć lekkie rozczarowanie zakupem. Dlatego jak ja wybierałam swoją kabinę to przeleciałam po wszystkich sklepach w mieście z tym asortymentem. Nie patrzyłam na stronach internetowych, wolę zobaczyć produkt, móc go dotknąć. Przez internet tego nie da się zrobić. W jednym ze sklepów trafiłam na promocję. wiecie takie wietrzenie magazynów. Była tam kabina prysznicowa ze szkła. Od razu mi się ona spodobała. Co więcej została tylko jedna sztuka tej kabiny. Więc czym prędzej do niej podeszłam i zaczęłam ją dokładnie oglądać. Tak by nikt mnie czasami nie ubiegł. Długo ją oglądałam i w końcu zdecydowałam się ją kupić. Cena tej kabiny była obniżona o połowę, więc było mnie stać na zakup tak luksusowej kabiny. Dlatego warto najpierw się rozejrzeć zanim coś się kupi. Można trafić na prawdziwy skarb. Teraz tylko musieli mi przewieźć tą kabinę do domu. Znajomy, kory zna się na takich drobnych pracach remontowych pomógł mi zamontować wszystko. Bardzo dobrze korzysta się z takiej szklanej kabiny prysznicowej.

Jedni mogą być zwolennikami posiadania prysznica w łazience, a inni wolą raczej wanny. Są też tacy, że mają w łazience zarówno jedno, jak i drugie. Ja zdecydowanie wolę mieć prysznic w łazience. Moim zdaniem wygodniej jest korzystać z tego niż z wanny. W dodatku mam taką kabinę ze szkła.