Wyższy poziom znajomości języka obcego wśród pracowników

Warto zainwestować w profesjonalny kurs językowych dla swoich pracowników. Dzięki temu poprawi się ich wydajność w pracy, będą osiągać znacznie lepsze rezultaty. Coraz więcej firm otwiera się na zagraniczne rynki, a tu jak wiadomo niezbędna jest znajomość języków obcych.

Szkolenia językowe spełniające indywidualne wymagania słuchaczy

polecane kursy językowe dla firm w WarszawieSzczególnie ważna jest znajomość języka angielskiego, który wykorzystywany jest na całym świecie – zwłaszcza w biznesie. Spotkania biznesowe, konferencje prowadzone są w języku angielskim. Nauką specjalistycznego języka zajmują się szkoły językowe, które oferują nawet kursy dla pracowników firm. Program i metodyka nauczania języka obcego zawsze jest idealnie dopasowywana do słuchaczy. Chodzi nie tylko o ich poziom znajomości języka obcego, ale również ich oczekiwania względem kursu. Takie polecane kursy językowe dla firm w Warszawie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Postępy słuchaczy są regularnie monitorowane. Sprawdzana jest też oczywiście frekwencja na zajęciach. Im bardziej pracownik będzie się starał, tym lepszą opinię dostanie na zakończenie kursu językowego. Opinia trafia do zarządu firmy. Na bieżąco firma otrzymuje raporty programowe, frekwencyjne i postępowe grup. Oceniani są również indywidualni słuchacze kursu. Każdą grupą opiekuje się trener językowy. Każdy trener współpracuje indywidualnie z kursantami. To trener dobiera różne źródła i techniki nauki wykorzystywane na szkoleniu językowym.

Zadaniem trenera jest także motywowanie kursantów do aktywnego udziału w kursie. Poziom satysfakcji słuchaczy jest regularnie badany, dzięki czemu kurs jest w stanie spełnić indywidualnie potrzeby słuchaczy. Po kursie słuchacze osiągają określony poziom biegłości językowej zgodnie ze standardami CEFR. Oferty kursów wysyłane są do firm drogą elektroniczną.