Magia sztucznych rzęs

W makijażu, szczególnie tym wieczorowym i artystycznym sztuczne rzęsy stanowią swego rodzaju wisienkę na torcie, coś co sprawia, że cały makijaż staje się spójny i wygląda dobrze i schludnie. W przypadku makijażu dziennego sztuczne rzęsy też się oczywiście stosuje, tyle, że trochę rzadziej (o ile kobieta ma na to czas) i najczęściej  jednak do makijażu dziennego wybiera się bardziej stonowane modele sztucznych rzęs. 

Rzęsy w niskiej cenie są łatwo dostępne

sztuczne rzęsy w niskiej cenieSztuczne rzęsy można znaleźć w większości drogerii internetowych i w dużej części sklepów stacjonarnych. Niestety stacjonarnie wybór firm produkujących sztuczne rzęsy i modeli tychże rzęs jest bardzo ograniczony. Do tego kupując w Internecie można znaleźć sztuczne rzęsy w niskiej cenie w porównaniu do kwoty jaką musielibyśmy zapłacić za te same rzęsy w drogerii. Oczywiście jakość materiału, z którego zostały wykonane rzęsy jest różna w zależności od firmy ale nie zawsze kupno tanich rzęs oznacza, że będą to sztuczne rzęsy o złej jakości. Często, szczególnie w chińskich sklepach internetowych można trafić na naprawdę super okazje i nabyć dziesięć par rzęs już za 10 lub nawet mniej złotych i będą one całkiem dobrej jakości. Oczywiście na takich stronach jest do wyboru wiele różnych modeli. Warto wspomnieć, że najczęściej sztuczne rzęsy mogą być wielokrotnego użytku, jeżeli oczywiście po zdjęciu ich z powieki pozbędziemy się z nich resztek makijażu i wiemy jak się z nimi poprawnie obchodzić. 

Sztuczne rzęsy są prawdziwą ozdobą oczu, na które nałożony został makijaż. Jedną z ich największych zalet jest to, że sprawiają, że oko staje się automatycznie większe, a spojrzenie głębsze. W zależności od modelu mogą one sprawdzać się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym.